Tonda

Anthony Hop Skins Zamunda – Tonda

 

img_3434

 

Plemeno: border collie                                                Výška: cca 55cm

Datum narození: 02.06.2014                                    Váha: 19 kg

Barva: černobílá

Druh srsti: krátká

Číslo zápisu: CMKU/BOC/7574/14

DNA CEA: Normal po rodičích

DNA TNS: Normal po rodičích

 


Tituly

26.07.2015 – Master of Dogdancing 1.stupeň

20.08.2017 – Master of Dogdancing 2.stupeň

18.09.2017 – Master of Dogdancing divize Heelwork to Music 


Výstavy 

23.04.2016 – MVP Č.Budějovice – K.Bala – tř. Otevřená – V

07.05.2016 – Speciální výstava BCCCZ – B.Czempas – Chovaniec – Mezitřída – VD

28.05.2016 – MVP Litoměřice – L.Kukla – Mezitřída – V3

11.06.2016 – NVP Klatovy – M.Krinke – Otevřená – VD


Zkoušky dle zkušebního řádu KJ Brno

23.08.2015 – ZKO Mělník – Chloumek – Jan Plšek – ZOP (97/100) – výborně

22.04.2017 – ZKO Lety – Rudolf Baudyš – ZPU-1 ( 129/150 ) –  Dobře


Zkoušky dle NZŘ

31.05.2015 – ZKO Mělník Mlazice – Karel Nedvěd – ZZO (54/60) – prospěl výborně

15.11.2015 – ZKO Mělník/Mlazice – Jarosalv Tišl – ZZO1 ( 77/100) – uspokojivě

04.11.2017 – ZKO Mělník/Mlazice – Karel Nedvěd – ZM ( A 48/50, B 48/50, C 49/50 celkem 145) -výborně


Zkoušky dle MZŘ

17.10.2015 – ZKO Mělník/Mlazice – Miroslav Ryneš – BH (50/60) – obstál

14.05.2017 – ZKO Mělník/Mlazice – Karel Nedvěd – APr1 ( oddíl B 88/100, oddíl C 90/100) – Dobře


Zkoušky Dogdancing

28.05.2015 – Hrádek n.Nisou – A.Říhová, V.Gregorová – MD1 ( 26/27  ) – výborně

28.05.2015 – Hrádek n. Nisou – A.Říhová, V.Gregorová – HtM1 ( 26/30  ) – výborně

28.05.2015 – Hrádek n. Nisou – A.Říhová, V.Gregorová – F1 ( 25/30  ) – výborně

26.07.2015 – Praha -Kunratice – A.Smolíková, P.Kamrádová – DwD1 (39/39) – výborně


05.07.2016 – Hrádek n. Nisou – P.Malá – MD2 ( 41/45) – Výborně

05.07.2016 – Hrádek n. Nisou – P.Malá, A.Říhová – DwD2 – (69/72) – Výborně

17.12.2016 – Praha – Horní Počernice- A.Říhová – HtM2 – ( 34/42) – Velmi dobře

07.01.2017 – Praha – Horní Počernice – P.Malá –  HtM2 – ( 39/42  ) – Výborně

20.08.2017 – Hádek n. Nisou – P.Malá – F2  – (38/45 ) – Výborně


 

18.09.2017 – Praha – Horní Počernice – P-Malá – HtM3 – (54/60) – Výborně

 


Obedience

24.10.2015 – Kladno – Lukáš Jánský – OB-Z ( 230/280) – výborně

01.07.2017 – Pesopark Uhříněves – Bc. Petra Rohlenová – OB1 ( 231,5/320) – Velmi dobře

27.07.2017 – Pesopark Uhříněves – Lucia Stemmerová – OB1 ( 257/320) – Výborně ( splněny podmínky pro přestup do OB2)

 


Závody

20.09.2015 – Dvůr Králové n. Labem – L. Stemmerová – ŠprtObití ( nad 12 měsíců) – 1.místo – MegaŠPRT

18.10.2015 – Horní Počernice – Neoficiální závod poslušnosti – 3. Ročník o Počernickou kost – Pokročilí – 1. místo/ 10 týmů

09.01.2016 – ZKO Mělník/Mlazice – Zimní závod – kategorie ZZO – 3.místo / 11 týmů

05.03.2016 – ZKO Litoměřice – Obranářský závod – kategorie ZZO – 4.místo / 12 týmů

02.04.2016 – ZKO Lioměřice – M BCCCZ ve výkonu – kategorie SPr1 – 2.místo/ 5 týmů

16.04.2016 – Dvůr Králové n. Labem – ANF – CANINA obedience závod – L. Jánský – kategorie OB-Z – 1. místo / 12 týmů

03.09.2016 – Hrádek nad Nisou – 3.ročník o Hradeckého agiletce – Jumping – 2.místo / 9 týmů, agility běh – 6.místo/ 8 týmů, hra – 20.místo /33 týmů

17.09.2016 – Dvůr Králové n. Labem – M BCCCZ Obedience – Doprovodný závod začátečníků OB-Z – 2.místo / 8 týmů

24.09.2016 – ZKO Lety – 9.ročník obranářského závodu – kategorie SPr1 – 3.místo / 6 týmů

08.10.2016 – Dvůr Králové n. Labem – Bye Bye Summer ( dogfrisbee) – Super MiniDistance – 45.místo / 57 týmů, Dogdartbee – 36.místo / 49.týmů

05.11.2016 – KK Zetor – Brno – Mistrovství ČR Obedience všech plemen – kategorie OB-Z – 7.místo/ 17týmů – hodnocení výborně

14.01.2017 – Zko Mělník-Mlazice – Zimní závod – Kategorie ZM – 1.místo/3.týmy

01.04.2017 – M BCCCZ ve výkonu – ZKO Litoměřice- Kategorie SPr1 – 1.místo/3.týmy

29.04.2017 – 18.Ročník o putovní pohár – ZKO Lety – kategorie ZM – 1.místo/3.týmy

30.09.2017- 10.ročník obranářského závodu -ZKO Lety – kategorie ZM – 1.místo/4.týmy

30.09.2017 – 10.ročník obranářského závodu – ZKO Lety – Vložený obranářský závod – 2.místo/15.týmů

05.11.2017 – 4.ročník MR BCCCZ v dogdancingu – kategorie HtM – 8.místo/12.týmů

09.12.2017 – 14.ročník MR DDCCR v dogdancingu – kategorie HtM – 8.místo/18.týmů