Štěňata

Krytí proběhlo 13.února 2019

Pregnancy kalendar.

http://rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&newlang=slovak&vybrany_jazyk=czech&ukaz=mj49907525jir3

 

Pokud máte zájem o štěně z mojí chovatelské stanice, kontaktujte mě přes email  JennyLade@seznam.cz , podám Vám veškeré informace. Štěně je možné si předem zamluvit.

Štěňata jsou v prvních týdnech (3-4 týden ) odchovávána doma, potom postupně navykána na pobyt venku na zahradě. Při odchodu k novým majitelům jsou štěňátka očkovaná, odčervená, čipovaná a tetována. Každý majitel dostává kupní smlouvu, startovací balíček granulí, na které je štěně navyklé, petpas a dárek do výbavy pro štěňátko. Vždy mě potěší, když má nový majitel zájem o trvalý kontakt se mnou, ráda vždy poradím s výchovou, péčí, výživou, zdravotním problémem, s uchovněním jedince atd.

Puzzle Baby of Aibara & Clairvoyant Open Gate

,,Baby“  Puzzle Baby of Aibara

Zdravotní výsledky:

DKK:0/0, DLK: 0/0, OCD: nepostižena, DNA TNS,CEA: normal, PRA CEA a Galukom: negativní

Zkoušky: ZZO,ZZO1, ZOP, ZPU-1, BH, MD1, MD2, HtM1, HtM2, F1, F2, DwD1, DwD2

Tituly: Master of Dogdancing 1.stupeň, Master of Dogdancing 2.stupeň


,,Tally“ Clairvoyant Open Gate

Zdravotní výsledky:

DKK: 0/0, DLK: 0/0, OCD: nepostižen, Patelly: 0/0, Spondyloza: negativní, DNA TNS,CEA, IGS, NCL,MDR1, GG, Raine syndrom – N/N – normal

Zkoušky: ZVOP, ZZO, ZOP, ZPU-1, OB-Z,OB1, BH

Tituly: Šampion Slovenska, Klubový šampion BCCCZ


Pro opakované krytí Baby a Tallyho jsem se rozhodla především pro povahy jejich potomků a ochotu spolupracovat s člověkem. Štěňata by měla být v barvách blue merle a černobílá, srst bude u některých potomků opět středně dlouhá a u některých krátká.